Wydreptaj rabaty

Akcja „Wydreptaj Rabaty” to ukłon firm wspierających Movello w Waszą stronę – naszych użytkowników. Wybierając jedną z firm, macie możliwość wydreptać rabat, który możecie zrealizować na zakupy u naszych partnerów.

#WydreptajRabaty w liczbach

Tysiące pobrań aplikacji, miliony zebranych kroków, dziesiątki partnerów i wiele wydreptanych rabatów.

  • 50+ Partnerów

  • 7+ Miast

  • 10K+ wydreptanych

Korzyści akcji „Wydreptaj rabaty”

Prosta sprawa Ty zmieniasz kroki w rabaty, a Firmy u których je realizujesz wspierają nasze kolejne akcje charytatywne. Sprawdź kto skorzysta z akcji „Wydreptaj rabaty”.

Ikona 1

Zdecydowanie Ty

Biorąc udział w akcji dbasz o zdrowie zbierając kroki i oszczędzasz z nami pieniądze

Ikona 2

Partnerzy

Razem z nami propagują zdrowe nawyki . Pomagają w tworzeniu nowych akcji. Jako lokalne firmy zachęcają Was do wymiany kroków na rabaty.

Ikona 3

Twoja okolica

Im więcej realizowanych rabatów tym większe będzie wsparcie naszych działań – czyli nowe akcje w Twojej okolicy. Wspólnie tworzymy lepsze jutro.

Ikona 4

Wszyscy

Jeden cel, a wiele korzyści! Wydreptaj rabaty to akcja, na której każdy korzysta.

O akcji

“Wydreptaj Rabaty” to ukłon w stronę firm wspierających Movello w Waszą stronę – naszych użytkowników. Firmy biorące udział w naszej akcji chcą Was nagrodzić za pomoc jaką niesiecie robiąc codziennie kroki dla naszych akcji charytatywnych.

Wybierając jedną z firm macie możliwość wydreptać rabat, który możecie zrealizować na zakupach u naszych partnerów. To takie proste! 1000 kroków dba o Wasze zdrowie i Wasz portfel.

 

Kilka prostych kroków jak działa akcja

Zobacz jakie to proste i zacznij działać z nami już dziś! Teraz wystraczy tylko 1000 kroków dziennie, aby skorzystać z wybranego rabatu i płacić mniej.

1

Wybierz jedną z firm, z rabatu której chcesz skorzystać

2

Zrób 1000 kroków, to naprawdę takie proste

3

Wydreptany rabat znajduje się w skrzynce rabatowej

4

Przed sfinalizowaniem transakcji pokaż rabat obsłudze wybranej placówki

Dołącz do nas! Twoja firma
też może pomagać

Podoba Ci się nasza akcja? Chciałbyś dołączyć i motywować mieszkańców swojej miejscowości? Zachęcając ich do przyjścia do Ciebie? To nic trudnego – napisz do nas – czekamy na Twoją firmę! Pierwszy miesiąc jest darmowy. Przetestuj zanim zdecydujesz się na stałą współpracę – nie czekaj – działaj!

Akcja działa już w wielu miastach. Dzięki Tobie możemy zaistnieć również i w Twoim.

Dołącz do nas

 

Partnerzy

Zobacz kto nas wspiera. Samorządy, fundacje, stowarzyszenia, lokalne firmy. Sprawdź z jakimi miastami współpracujemy oraz kto jest naszym partnerem strategicznym. Zostań jednym z nich i dołącz do nas!

Samorząd

Na co czekasz? Pobierz naszą aplikację już dziś!

Pierwsza polska aplikacja wspierająca cele dobroczynne i proekologiczne poprzez promowanie chodzenia. Nie czekaj i pobierz już dzisiaj naszą aplikację. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników i zacznij pomagać. To takie proste!