Cześć Dzieciaki! 

Macie dość nudy w domu i roznosi was energia? Mamy nową akcję, którą kierujemy szczególnie do Was. Możecie zrobić coś dobrego dla innych, a także wygrać nagrody.

Dzieci dla Dzieci – to wielka paka prezentów dla Przylądka Nadziei za Wasze 2 000 kroków. Chcemy wykorzystać Waszą energię i wspólnie zrobić coś dobrego. W tej akcji to właśnie Wy – dzieciaki z całej Polski pomagacie chorym onkologicznie dzieciom z wrocławskiego Przylądka Nadziei. Minimum 2 000 Waszych kroków na dobę to dobry uczynek! Idea jest prosta – im więcej kroków w aplikacji zrobicie, tym więcej zabawek pojedzie do Przylądka Nadziei na Dzień Dziecka! 

Wystarczy, że zrobicie minimum 2000 kroków na dobę, a wynikiem pochwalicie się na Facebooku Movello. Co 20 screen (z wynikiem minimum 2 000 kroków na dobę) wygrywa nagrodę od Movello!

Na naszym profilu na FB Movello szukajcie filmików z ćwiczeniami, naśladujcie instruktorów i róbcie z nami kroki. Pluszakowy slalom, pajacyki, marsz w miejscu czy bieg po schodach – wszystko się przyda! Telefony z aplikacją Movello włóżcie do kieszeni, czy plecaka i ruszajcie razem z nami!