Opis akcji :

Wesprzyj krokami remont siedziby Namysłowskiego Związku Drużyn!

Zwracamy się do wszystkich obecnych i byłych harcerzy, instruktorów, rodziców oraz całej społeczności Namysłowa i nie tylko! Namysłowscy harcerze prężnie się rozwijają. Bierzemy udział w bardzo wielu uroczystościach i organizujemy wiele akcji na rzecz naszej Małej Ojczyzny jaką jest Namysłów!

Nasze zbiórki harcerskie głównie prowadzimy w bazie Namysłowskiego Związku Drużyn. Przez naszą harcówkę przewija się co tydzień bardzo wiele dzieci i młodzieży. Ostatnio udało nam się pozyskać fundusze na remont naszej łazienki, jednak marzymy o remoncie naszej starej podłogi. Podłoga nie jest w dobrym stanie. Wyłożone deski są bardzo stare i z czasem mogą stanowić niebezpieczeństwo dla najmłodszych. Niestety nie stać nas na tak duże przedsięwzięcie.

Prosimy Państwa o pomoc!! Harcerzy da się zauważyć na różnych uroczystościach, m.in. Dnia Żołnierzy Wyklętych, Dnia Pamięci o Gettcie Żydowskich. Organizujemy również wiele akcji ekologicznych, takich jak: sprzątanie lasu obok Nadleśnictwa Namysłów, Cmentarza Żydowskiego, Parku Północnego oraz Wyspy Namysłowskiej. Kształtujemy przyszłe pokolenia na zbiórkach, zlotach oraz obozach harcerskich.

Dlaczego prosimy o wsparcie? Dzięki nowej podłodze harcerze będą pewniej czuli się w nowym miejscu, które zresztą może zachęcić większą ilość osób do dołączenia do ZHP oraz podążania drogą Baden-Powella.

Namysłowski Związek Drużyn jest tworzony przez bardzo młode osoby, które z całych sił starają się przywrócić dawną świetność harcerstwa w Namysłowie.

Jako ZHP promujemy również rozwój fizyczny u młodzieży, dzieci oraz dorosłych! Dzięki naszej zbiórce możemy zrobić dobry uczynek, np. jeżeli ktoś zrezygnuje z podwózki autem na rzecz kroków. Zachęcamy do ruchu, który w dzisiejszych czasach jest omijany.

Dziękujemy za każde oddane kroki. To dzięki Wam możemy jeszcze bardziej rozwinąć harcerstwo w Namysłowie!

Akcja powstała dzięki wsparciu  Namysłowskim Partnerom Akcji #WydreptajRabaty.