Każde Wasze 6 tysięcy kroków to złotówka dla Tymka, aby pomóc mu przegonić raka!

Tymoteusz, wysportowany 14 latek z Namysłowa, z planami na przyszłość, kochający sport, życie i ludzi potrzebuje Waszej pomocy.

Ostatnio kiedy poczuł się źle, zaczęto badania i pojawił się koszmarny wynik – zmiana na węzłach. Biopsja potwierdziła wynik markerów – CHŁONIAK HODGHINA TG3, zwany ziarnicą złośliwą. Jest to nowotwór krwi, który dotyka najczęściej osób w młodym wieku.

Teraz wszyscy stajemy do boju, aby skutecznie wyleczyć Tymka.
Dzięki Movello możecie pomóc, angażując swoje kroki dla tego młodego człowieka. Każdy z Was może przyczynić się do podarowania mu oczyszczacza powietrza, który pomoże chłopcu oddychać świeżym i czystym powietrzem, co jest niezbędne i bardzo przydatne w procesie leczenia. Jedyne co musicie zrobić, to 6 000 kroków. Oznacza to złotówkę na urządzenie, które da Tymkowi bezpieczeństwo i pozwoli uniknąć infekcji bakteryjnych.

Musicie wiedzieć, że Tymek jest naprawdę silny. Walczy i nie podda się tak łatwo. Wsparcie jest potrzebne wszystkim. Tymoteusz ma brata (Antka 12 l) i siostrę (Lidkę 7 l), którzy są bardzo zżyci ze sobą. Dla nich wszystkich jest to ciężki czas. Wszystkie ręce na pokład, pomóżmy im przejść przez te trudne dni.

Potrzebna jest teraz każda złotówka. Tymek ma konto w fundacji NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ nr KRS 0000086210 TYMOTEUSZ. Możecie też ewentualnie wpłacać na konto zbiórki dla Tymka – https://pomagam.pl/tymekmarcinczak.

Najbliższa akcja pomocy dla Tymoteusza już 18.09.2020r. w Namysłowie podczas 10. Urodzin firmy ActivSport.
Przyjdźcie i dajcie coś od siebie!

Udostępniajcie nasz wpis i zachęcajcie znajomych do wzięcia udziału w akcji w aplikacji Movello. Im więcej ludzi będzie robić kroki dla Tymka, tym szybciej wychodzimy dla niego tę szybką pomoc – oczyszczacz powietrza.

Szukamy też kolejnych sponsorów na inne potrzebne Tymkowi rzeczy – rower treningowy, czy specjalne łóżko. Jeśli chcecie pomóc, zapraszamy do kontaktu!