I Wycieczka – by mali odkrywali

Nasz licznik wskazuje już ponad 50% akcji “Dolny Śląsk – by mali odkrywali”, a to znaczy, że jutro pierwsza grupa dzieciaków pojedzie na wycieczkę i będzie odkrywać tajemnice Dolnego Śląska. Nasi milusińscy przeżyją dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Wyprawę zaczną od Kopalni Złota, następnie wypróbują strzelanie z łuku, nauczą się płukać złoto i będą wybijać złote monety, a także zwiedzą podziemny świat płynąc łodzią. Na pontonach popłyną Przełomem Bardzkim, a także przejadą się kolejką turystyczną. Moc atrakcji dostarczy im także Park Linowy Skalisko w Złotym Stoku, a fascynujący dzień pełen wrażeń zakończy ognisko.

 Akcja “Dolny Śląsk – by mali odkrywali” może się odbyć dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a także dzięki Waszym krokom. Dziękujemy!

Partnerzy

Zobacz kto nas wspiera. Samorządy, fundacje, stowarzyszenia, lokalne firmy. Sprawdź z jakimi miastami współpracujemy oraz kto jest naszym partnerem strategicznym. Zostań jednym z nich i dołącz do nas!

Samorząd

Na co czekasz? Pobierz naszą aplikację już dziś!

Pierwsza polska aplikacja wspierająca cele dobroczynne i proekologiczne poprzez promowanie chodzenia. Nie czekaj i pobierz już dzisiaj naszą aplikację. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników i zacznij pomagać. To takie proste!