Opis akcji :

Waszym Celem jest Pomóc Podopiecznym Fundacji W Związku z Rakiem. Zamieniajcie swoje kroki na zabiegi rehabilitacyjne pacjentów onkologicznych.
Kompleksowa opieka psychologa, dietetyka, rehabilitanta a nawet trenera oddechu to cały pakiet, który dzięki wam będziemy mogli zaoferować
osobom w ciężkiej sytuacji życiowej i zdrowotnej.

Nowotwory to choroba cywilizacyjna, która zbiera coraz większe żniwo wśród ludzi na całym świecie. Polska jest w niechlubnej czołówce krajów europejskich, w których wykrywalność raka jest najniższa, a umieralność z powodu zbyt późnego wykrycia choroby największa. To smutne statystyki, za którymi kryją się setki ludzkich dramatów, rodzinnych tragedii, osieroconych dzieci i rozdartych serc. Innym istotnym problemem dla pacjentów onkologicznych w Polsce jest brak rehabilitacji onkologicznej. Brak wsparcia, brak bezpłatnej psychoterapii, specjalistów ułatwiających powrót do zdrowia.
Diagnoza często spada jak grom z jasnego nieba, wywołuje panikę, strach i kojarzy się tylko z wyrokiem. Pacjent wraca do domu i czuje się porzucony. Jego najbliżsi również. Chcemy opiekować się takimi pacjentami oraz co najważniejsze poprawiać ich jakość życia !

W ramach dreptania z MOVELLO chcemy takim osobom zaproponować darmowe zabiegi rehabilitacyjne w zaprzyjaźnionej klinice oraz wspomóc ich w szybszym powrocie do zdrowia.

Twoja firma może nam w tym pomóc? Napisz – zostań kolejnym partnerem.